Warszawa - Wileńska i okolice

Tutaj można wpisywać nowe tematy poruszające problemy rynku nieruchomości nie sklasyfikowane w innych działach forum
EllaCruella
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:26

Post autor: EllaCruella » 14 lip 2011, 13:28

Myślimy z mężem o przeprowadzce na Pragę na powstające tam osiedle Nowa Wileńska. Osiedle zapowiada się bardzo fajnie, ma być w miarę nieduże - 142 mieszkania, część z nich ma mieć ogródki. Jesteśmy spoza Warszawy, dlatego chciałabym zasięgnąć Waszej opinii odnośnie tej okolicy.

krystek1234
Posty: 8
Rejestracja: 28 cze 2011, 11:50

Post autor: krystek1234 » 29 wrz 2011, 20:53

praga jest dość specyficzna, akurat te tereny są dość niebezpieczne. wiadomo, wszystko idzie ku lepszemu, nowe osiedle to będzie, to może nie będzie takiego problemu z praskimi "chłopaczkami". ja znalazłem swoje mieszkanie i akurat tez na pradze, ale miejsce blisko parku skaryszewskiego, dużo zieleni, rzut beretem od śródmieścia, bo 6 przystanków od ścisłego centrum :)

Renia123
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2011, 9:25

Post autor: Renia123 » 22 sie 2012, 12:29

Moim zdaniem już się zmieniła, pootwierali jakieś knajpki, galerie, ludzie mają tam swoje pracownie itp. Niedługo będzie metro (to mnie cieszy najbardziej chyba) :) Moim zdaniem Praga ma coraz więcej plusów no i ceny przede wszystkim jeszcze w miarę a do centrum blisko

Dzwonek
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2011, 13:11

Post autor: Dzwonek » 17 sty 2013, 13:08

Ja jestem fanem Pragi. Dlatego nawet się nie zastanawiałem gdzie kupić mieszkanie. W grę wchodziła tylko Praga. Do tego tak się zdarzyło, że Nowa Wileńska ma mieszkania, takie jak mnie interesują, w niezłej cenie. Dla mnie super :)

ODPOWIEDZ