Termin likwidacji licencji.

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Blaskowitz
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2012, 17:04

Post autor: Blaskowitz » 27 sty 2013, 2:10

> damcar27 napisał:

> Po co Wam forumowicze polemika z hajterem - trollem urzędasem szukającym kwadratowych jaj.
Typowe podejście agenta. Dlatego ten zawód schodzi na psy. Jeśli nie zgadzasz sie z tym co pisze to spróbuj to ubrać w jakieś konkrety a nie wyzywasz mnie od trolli i urzędasów.
>Liczę że etaty w urzędach poucinają i gość pójdzie do biedronki na kasę.
Jasssne. Na cale szczęście mam na tyle duże zasoby materialne że mi to nie grozi. :)
Szkoda że poziom dyskusji sięgnął dna. Ale tak to jest jak sie probuje przedstawić punkt widzenia drugiej strony.
Mimo wszystko pozdrawiam i życzę sukcesów .

ada.w
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2013, 14:59

Post autor: ada.w » 24 lut 2013, 13:04

Myślę, że uwolnienie zawodu pośrednika nie wiele zmieni, co najwyżej znikną stowarzyszenia, KOZy i inne głupoty.

marek.turczynek
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2013, 12:58

Post autor: marek.turczynek » 02 sie 2013, 13:57

Ja uważam, że zamiast poświęcać czas na finalizację transakcji wraz z wszelkimi formalnościami warto zając się swoimi sprawami, ja np prowdzę firmę i nie miałem czasu na zabawę w sprawdzanie czy nieruchomośc nie jest zadłużona, pomoc pośrednika była nieoceniona, prowizja 2,5% nie była suma horendalną a w tym czasie podpisałem istotny kontrakt na którym mogłem się spokojnie skupić ! a dom kupiłem piękny, bez obciążeń i problemów
Ostatnio zmieniony 02 sie 2013, 15:25 przez marek.turczynek, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ