Działki rekreacyjne - proszę o fachową opinię

Tutaj można wpisywać nowe tematy poruszające problemy rynku nieruchomości nie sklasyfikowane w innych działach forum
MHerman
Posty: 3
Rejestracja: 07 lis 2014, 8:54

Post autor: MHerman » 13 lis 2014, 0:10

Witam wszystkich.
Chciałbym prosić o radę/opinię fachowców z branży w kwestii kilku działeczek które od jakiegoś czasu próbuję sprzedać. Przez dwa lata korzystałem z usług różnych biur pośrednictwa w ramach różnych umów (na wyłączność i nie na wyłączność). Z żadnego z tych biur nie otrzymałem nawet jednego zapytania. Od jakiegoś czasu postanowiłem sam spróbować i stworzyłem nawet stronę ze wszystkimi informacjami na temat działek olchowo.pl. To + tablica.pl przyniosło już lepsze efekty bo kilka osób pytało o działki i je oglądało. Nie otrzymałem jednak jak dotąd poważnej oferty zakupu. I stąd moja prośba o opinię - czy sprzedaż działek rekreacyjnych w chwili obecnej jest taka trudna ogólnie, czy może coś innego ma tutaj znaczenie?. Na terenie działek ani w sąsiedztwie nie ma żadnych wad, niespodzianek, uciążliwego sąsiedztwa. Leżą nad samym jeziorkiem które należy do PZW i jest zadbane. Dojazd jest bardzo dobry bo kilkaset metrów od DK6 (bez uciążliwości z tym związanych). W MPZP przeznaczone są pod usługi rekreacji indywidualnej lub zbiorowej. Uzbrojenie dostępne (woda przy działce, na prąd są warunki). Niech ktoś mądry się wypowie, proszę. Cena też chyba nie wygórowana bo średnio życzyłem sobie 20-25zł za m2 z informację że proszę o ewentualne kontroferty.
Jako że prowadzę działalność jako projektant mogę urozmaicić ofertę koncepcją zabudowy - czy uważacie że taka oferta była by ciekawsza?
A może ktoś jest zainteresowany pomocą w sprzedaży?

Pozdrawiam
Marcin
Ostatnio zmieniony 13 lis 2014, 14:38 przez MHerman, łącznie zmieniany 1 raz.

MHerman
Posty: 3
Rejestracja: 07 lis 2014, 8:54

Post autor: MHerman » 04 gru 2014, 22:45

Widzę że problem jest większy niż sądziłem...

Strefa
Posty: 52
Rejestracja: 08 kwie 2013, 20:27

Post autor: Strefa » 11 gru 2014, 21:39

Powieś kartkę z informacją "Sprzedam działkę" i numerem telefonu pod lokalnym urzędem gminy. Masz zbyt profesjonalną ofertę jak na Twoją okolicę. Ewentualnie możesz dać ogłoszenie do jakiegoś niemieckiego portalu.

ODPOWIEDZ