Warszawskie biura godne polecenia...

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
herscher
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2006, 21:48

Post autor: herscher » 30 lip 2008, 10:41

Witam wszystkich serdecznie,

w najbliższym czasie planuję przeprowadzkę do Warszawy i znalezienie pracy w tamtejszej agencji nieruchomości. Ponieważ warszawski rynek pośredników jest dla mnie zupełnie obcy, chciałbym prosić o informacje, jakie agencje są znane, poważane i mają uznaną markę. Na jakie warunki mogę liczyć (ogólnie rzecz biorąc) mając licencę pośrednika i 4-letnie doświadczenie w branży. Będę wdzięczny za wszelkie informacje,

irma
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2007, 14:39

Post autor: irma » 30 lip 2008, 22:11

Bez przesady. Biura jak wszędzie. Jakość biura nie zależy od maiasta tylko od pośrednika. Zam w różnych miastach dobre i złe biura.

herscher
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2006, 21:48

Post autor: herscher » 31 lip 2008, 12:20

[quote:876c6e5cd3]irma napisał/a: Bez przesady. Biura jak wszędzie. Jakość biura nie zależy od maiasta tylko od pośrednika. Zam w różnych miastach dobre i złe biura.[/quote:876c6e5cd3]

właśnie o to chodzi, by poznać te dobre agencje, które przykładają dużą wagę do standardów zawodowych, do etyki, do przepisów prawnych i działaja naprawdę na wysokim poziomie.

mnich
Posty: 160
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:46

Post autor: mnich » 05 sie 2008, 19:59

Działam na rynku warszawskim jako pośrednik od 10 lat odpowiedż na pytanie jest trudna ponieważ w dużych biurach liczy się tylko ilość transakcji a etyka i standardy to zbędny balast w osiągnięciu tego celu , jeśli przywiązujesz wagę do tych zagadnień to dobrze , ja też zwracam na to uwagę swoim pracownikom , możesz u mnie podjąć pracę podaj mi mail kontaktowy to szczegóły prześle Ci mailem,

ODPOWIEDZ