wycena nieruchomości- praca magisterska

Wycena nieruchomości, rzecoznawcy majątkowi i kandydaci na rzeczoznawcę. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
PaulinaTorun
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2009, 11:39

Post autor: PaulinaTorun » 25 lut 2009, 12:10

witam wszystkich! jestem studentką specjalności inwestycje i nieruchomości. Piszę pracę magisterską o wycenie nieruchomości. Aby przeprowadzić taką wycenę potrzebne mi są dane o jakiejkolwiek nieruchomości. Czy ktoś może posiada takie informacje i jest w stanie mi je udostępnić?byłabym bardzo wdzięczna

andy1909Z
Posty: 535
Rejestracja: 23 lis 2007, 8:53

Post autor: andy1909Z » 01 mar 2009, 14:24

Pobuszuj w internecie. Idź do zarządcy nieruchomości w Twoim mieście - a będziesz mieć dane.

JerzyZ
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2009, 17:18

Post autor: JerzyZ » 01 mar 2009, 17:40

Witaj Paulino studentko
Posiadam informacje mogące pomóc w pisaniu pracy o których piszesz. Jak mogę się skontaktować z Tobą. Nie musisz być bardzo wdzięczna, możesz normalnie powiedzieć (napisać) dziękuję.
JerzyZ

klaudynia
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2009, 11:57

Post autor: klaudynia » 23 mar 2009, 12:17

czy mógłby mi ktoś pomoc i odpowiedziec na nastepujące pytania. jest to niezbedne do napisania mojej pracy mgr
1.Jakie wykształcenie (wiedzę i umiejętności) należy posiadać, aby zdobyć uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego?
2.Kiedy rzeczoznawca majątkowy staje się ekspertem?
3.Jakie procedury prawne regulują w Polsce proces wyceny nieruchomości?
4.Które z czynników (składników)są dominujące podczas wyceny wartości nieruchomości?
5.Jak długo zachowują ważność sporządzone operaty szacunkowe nieruchomości
6.Jakie czynniki wpływają na wiarygodność (obiektywność) wyceny nieruchomości?

ODPOWIEDZ