Licencja a wykształcenie?

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
carolinecz
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2006, 17:58

Post autor: carolinecz » 12 wrz 2006, 18:10

Właśnie wybieram sie na studia podyplomowe zwiazane z pośrednictwem na rynku nieruchomosci, jednakze mam problem.. Aby ubiegac sie o licencję musze miec wyzsze wyksztalcenie techniczne, prawnicze lub ekonomiczne(ustawa), ja miedzy innymi ukonczylam zarzadzanie i marketing-i moja uczelnia, jak rowniez uczelnia oferujaca studia podyplomowe nie jest wstanie udzielic mi informacji czy zarzadzanie i marketing jest dziedziną nauk ekonomicznych.
Nie chce wydawac kasy na podyplomowke a potem ciach i do egzaminu nie bede miala prawa podchodzic! Czy ktos byl w takiej SYTUACJI?
Prosze pomozcie.PILNE!!

Pozdrawiam serdecznie
K.

ja
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2006, 12:36

Post autor: ja » 12 wrz 2006, 19:06

ja własnie jestem w trakcie studiów podyplomowych, a kończyłam też zarządzanie i marketing. więc chyba nie ma przeciwskazań. poza tym z tego co wiem to nie było rozgraniczenia na kierunki studiów, bo chodzi ze mna też parę osób po polonistyce, anglistyce itp. pozdrawiam

iwona
Posty: 63
Rejestracja: 07 kwie 2006, 17:29

Post autor: iwona » 12 wrz 2006, 21:30

Wymóg wykształcenia technicznego, prawniczego, ekonomicznego odnosi się do kandydatów na rzeczoznawców majątkowych.

monik
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2006, 11:27

Post autor: monik » 03 paź 2006, 11:37

zgadzam się

możesz z wykształcenia być aktorem, malarzem, tańcerzem i kim tam jeszcze chcesz.
nie ma to żadnego znaczenia, bo wymagane jest tylko POSIADANIE wyższego wykształcenia. wystarczy jyż licencjat :)

pzrd.
monika

ODPOWIEDZ