Jak pracować w pośrednictwie

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
jarekm
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2010, 1:34

Post autor: jarekm » 21 gru 2010, 17:36

Witam

Mam problem do rozwiązania. Może ktoś będzie miał jakiś pomysł.

W styczniu 2011 odbieram licencje pośrednika nieruchomościami. Dotychczas moja praca zawodowa nie była związana z pośrednictwem. Pracuję obecnie za granicą w systemie rotacyjnym 5tyg on/off. Po takim 5 tygodniowym wyjeździe mam 5 tygodni wolnego czasu w domu. I tu mój dylemat. Nie chce rezygnować z tych zagranicznych wyjazdów. Ale przez te 5 tyg. w kraju chciałbym popracować w pośrednictwie. Nawet za symboliczne pieniądze. Jako agent, pomoc biurowa itd. Ale żeby mieć styczność z pośrednictwem i ,,łyknąć,, trochę tego zawodu. Jak podejść, do takiego zagadnienia? Gdzie szukać chętnych na tego typu współpracę. Jakich używać argumentów? Nadmienię, że miałem parę rozmów w biurach nieruchomości, ale taka mieszana rotacja nie przypadła nikomu do gustu i nic z tego nie wyszło. Może Wy macie jakieś pomysły? Nadmienię, że pochodzę z Trójmiasta

Pozdrawiam

andy1909Z
Posty: 535
Rejestracja: 23 lis 2007, 8:53

Post autor: andy1909Z » 21 gru 2010, 18:08

podpisz umwoę jako agent - na prowizji od transakcji - może w ten sposób......

ODPOWIEDZ