poszukuję innowacyjnego tematu na pracę magisterską

Tutaj można wpisywać nowe tematy poruszające problemy rynku nieruchomości nie sklasyfikowane w innych działach forum
ciachanover
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2011, 23:35

Post autor: ciachanover » 27 sty 2011, 23:43

witam, mam wielki problem, szukam juz od kilku dni jakiegoś ciekawego tematu na pracę magisterską. nie chce powielać tematów które juz zostały milion razy opisane bo chcę stworzyć coś nowego i jeszcze nieopisanego. czy mógłbym liczyć na pomoc doświadczonych Koleżanek i Kolegów??

Mateusz

andy1909Z
Posty: 535
Rejestracja: 23 lis 2007, 8:53

Post autor: andy1909Z » 30 sty 2011, 12:57

ciekawy, powiadasz - no to proszę - "Franszyza nieruchomości :historia i perspektywy - w ujęciu globalnym i w Polsce".
Może być ??

Nat
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2011, 15:04

Post autor: Nat » 01 lut 2011, 15:13

Witam, czy jest ktos zorientowany o mozliwosci sprawdzenia za ile zostaly sprzedane mieszkania w danej okolicy ? Mieszkam poza krajem i mam wystawione mieszkanie na sprzedaz przez biuro nieruchomosci . Mam wrazenie jakbym zostala "wciagnieta" w gre z biurem nieruchomosci ,ktore "uwaza" , ze jestem niezorientowana co sie dzieje na rynku nieruchomosci. Duzo czytam na ten temat i mam pelna orientacje , niemniej jednak nie do konca. Prosze o informacje , czy jest mozliwosc wyegzekwowania od posrednika wgladu na sprzedane mieszkania.

Milo
Posty: 300
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:56

Post autor: Milo » 02 lut 2011, 10:33

jak zrobisz wycenę będziesz wiedzieć inaczej pozostaje Ci looknąc na ceny ofertowe - no chyba że trafisz na życzliwego rzeczoznawcę który sprawdzi Ci ceny sprzedaży

ODPOWIEDZ