wzór wpisów do dziennika praktyk

Wycena nieruchomości, rzecoznawcy majątkowi i kandydaci na rzeczoznawcę. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
joanna_j
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2011, 9:35

Post autor: joanna_j » 07 mar 2011, 10:21

Witam serdecznie,

proszę o info dot. wpisów czynności do dziennika praktyk z wyceny nier, a mianowicie jak wpisywaliście info do każdego projektu?
Ja przygotowałam wersję roboczą czynności, a mój Prowadzący odesłał mnie do Stowarzyszenia aby oni zweryfikowali czy jest ok. Oczywiście zmiany są bo okazało się , że napisałam zbyt szablonowo i zwięźle, no i muszę rozciągnąć wszystko w czasie bo wg Stowarzyszenia nie można napisać projektu w 2 tyg tylko musi być przez 1 m/c. czy też mielilście takie uwagi?
Bardzo proszę o udostepnienie skanu z dziennika praktyk, jak to wygląda np. dla danego proj operatu szac. ?

Z góry dziękuję :-)
Pozdr,
Aśka

kabaczek124
Posty: 39
Rejestracja: 29 wrz 2010, 11:28

Post autor: kabaczek124 » 07 mar 2011, 11:36

to może zapytaj w tym stowarzyszeniu (jaki region kraju?)
z jakiego wzoru korzystają - nie przypominam sobie żeby do rozporządzenia w sprawie nadawania uprawnień był dołączany wzór wypełnionego świadectwa to raz
a dwa to zapytaj na jakiej podstawie prawnej przyjmują że projekt ma być sporządzany co najmniej miesiąc i jak ma się to do zapisu § 4ust2p.2
[i:4bb60afd24]kandydat samodzielnie sporządza piętnaście projektów operatów szacunkowych, w których określa wartość nieruchomości przy zastosowaniu różnych podejść, metod i technik wyceny, po uprzednim dokonaniu oględzin wycenianych nieruchomości[/i:4bb60afd24]
i do zapisu § 4. 1.
[i:4bb60afd24]Praktyka zawodowa dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych nie może trwać krócej niż dwanaście miesięcy[/i:4bb60afd24].

czy światłe umysły w Twoim stowarzyszeniu interpretują ten zapis jako: Praktyka zawodowa dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych nie może trwać krócej niż dwanaście miesięcy ale musi trwać co najmniej piętnaście miesięcy?
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 07 mar 2011, 11:38 przez kabaczek124, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ