Zmiana lokalizacji biura

Tutaj można wpisywać nowe tematy poruszające problemy rynku nieruchomości nie sklasyfikowane w innych działach forum
Pani_Kasia
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2011, 19:25

Post autor: Pani_Kasia » 11 sie 2011, 12:07

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad przeniesieniem biura z Białołęki. Słyszałam o powstawaniu inwestycji Bussines Park Marywilska. Zaciekawiła mnie bardzo propozycja eleganckiego biura w tym rejonie. Czy ktoś z Was zna jakieś szczegóły tej inwestycji ? Może powiedzieć o tym coś więcej ? Wiem, że powstaje tam nowoczesny biurowiec. I właśnie tam chciałabym umieścić swoje biuro. Myślicie, że to dobry pomysł ?

karolina80
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2011, 20:30

Post autor: karolina80 » 13 sie 2011, 13:11

Ja uważam, że to dobry pomysł. świetna lokalizacja moim zdaniem. Może to być bardziej opłacalny biznes. Na pewno wpłynie to pozytywnie na przyszłość firmy. Znalazłam stronę o tej inwestycji. I poczytałam i uważam to za bardzo ciekawą rzecz. Ja na Twoim miejscu bym bez zastanowienia przeniosła biuro.

eckhart
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2011, 23:27

Post autor: eckhart » 16 sie 2011, 22:55

W sumie biuro w Warszawce to podstawa jeżeli zależy ci na sprawnym kierowaniu działalnością na terenie naszego chorego kraju :) . Tylko Polska jest tak 'wyjątkowa'

Milo
Posty: 300
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:56

Post autor: Milo » 17 sie 2011, 16:35

> eckhart napisał:

> W sumie biuro w Warszawce to podstawa jeżeli zależy ci na sprawnym kierowaniu działalnością na terenie naszego chorego kraju :) . Tylko Polska jest tak 'wyjątkowa'


dlaczego ??? są biura świetnie prosperujące z klientami z całej polski i zagranicy a nie mają siedziby w Warszawie

tomasz537
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2011, 23:31

Post autor: tomasz537 » 17 sie 2011, 16:55

Milo niby tak, ale ja zdecydowanie wolę mieć biuro w Warszawie lub innym dużym mieście niż w małej mieścinie.

Wracając jednak do tematu to myślę, że tego typu powierzchnia biurowa to dobra inwestycja i lokalizacja daje wiele różnych możliwości, dzięki czemu mogą tam prowadzić działalność różne firmy.

Piiter
Posty: 12
Rejestracja: 31 lip 2011, 16:45

Post autor: Piiter » 24 wrz 2011, 16:38

Milo zaintrygowała mnie Twoja odpowiedź. Sami posiadamy biuro w Poznaniu i zastanawiamy się nad oddziałem w Warszawie. Dlaczego? Jest to stolica i zawsze to inaczej wygląda ze strategicznego punktu widzenia (miejscowość znana przecież każdemu). W branży dużo mówią na temat osiedla żerań w Warszawie i inwestycjach jakie mają tutaj miejsce. Na pewno warto przemyśleć czy postawić tutaj swoje biuro, tym bardziej, że jest bardzo bogata oferta.

Milo
Posty: 300
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:56

Post autor: Milo » 26 wrz 2011, 8:56

zawsze uważałem, iż posiadanie oddziału w innym mieście jest dużym plusem i to niezależnie od branży - oznacza to po prostu, iż biznes się rozwija gorzej jak ktoś robi to dla pokazu za ostatnie pieniądze ...

mi np brakuje bardzo biura / oddziału np w Warszawie bo część klientów ma lub szuka czegoś tam np mam restaurację w Warszawie i jak mam jechać pokazać ją klientowi to jest to strata całego dnia ( niestety nawiązanie sensownych relacji z innymi biurami graniczy z cudem ...)

Najważniejsze jest jednak w otwieraniu oddziału posiadanie jednego zaufanego człowieka bo inaczej panuje ZAWSZE zasada "gdy kota nie ma . myszy harcują"

:)

ODPOWIEDZ