zakup mieszkania z nieciekawą historią

Tutaj można wpisywać nowe tematy poruszające problemy rynku nieruchomości nie sklasyfikowane w innych działach forum
oeres
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2011, 22:28

Post autor: oeres » 26 gru 2011, 22:31

mam nadzieje że dobry dział .


Czesc jest to moj 1 post także chciałbym sie serdeczznie przywitac z użytkownikami .



Mam taki o to problem , noszę się z zamiarem kupna mieszkania w bloku szukałem i oglądalem różne oferty ostatnio znalazłem ciekawe mieszkanko nie daleko mojego obecnego miejsca zamieszkania . Mieszkanie do remontu atrakcyjna w miare cena tylko , że własnie dowiedziałem się od znajomych mieszkających , że w tym mieszkaniu przeleżał 3 miesiące rozkładający sie trup. Teraz pytanie bo w mieszkaniu jak się wejdzie ogólnie nie śmierdzi ale czy są jakieś rzeczy które można by zrobic aby się nie zastanawiac czy smród wróci ? czy warto kupic takie mieszkanie z taka historią?

Milo
Posty: 300
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:56

Post autor: Milo » 27 gru 2011, 17:52

wyłącznie kwestia samopoczucia - oczywiście o ile nie jest wietrzone przed każdą wizytą. Poproś o jeszcze jedną wizytę i postaraj się po prostu sprawdzić czy czuć coś czy mieszkanie nie było wietrzone.

Z pewnością dobrze jest dokonać pełnego gruntowania ścian plus inne specyfiki bo zapachy szybko wchodzą w ściany.

Sprawdzić organoleptycznie i nie przesadzać - cena niższa to Twój zysk no chyba że będzie paranormal activity :)

ODPOWIEDZ