Praktyki na Rzeczoznawcę Majątkowego

Wycena nieruchomości, rzecoznawcy majątkowi i kandydaci na rzeczoznawcę. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
hitman222
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2011, 22:31

Post autor: hitman222 » 17 sie 2012, 14:11

Witam, piszę z małym pytaniem dotyczacym praktyk zawodowych. Czy rzeczoznawca nie będący w żadnym stowarzyszeniu może takich praktyk udzielić. Akurat jestem w takiej sytuacji, że znalazłem rzeczoznawcę, który przyjmie mnie na praktykę ale sam do końca nie jest pewien czy może mi ich udzielić nie będąc w żadnym stowarzyszeniu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

loos
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2010, 23:55

Post autor: loos » 20 sie 2012, 14:19

poszukaj dokladniej (przepisy), nie zrobie tego za Ciebie ale z tego co pamietam to moze pod warunkiem ze dziala na rynku min. 5 lat i jest wpisany na jakis rejestr ( glowy nie dam wiec musisz sprawdzic :) )

co nie zmienia chyba faktu ze i tak musisz miec dzienniczek praktyk (bo dopiero wtedy jak Ci go wydadza, oficjalnie rozpocznie sie Twoja praktyka). Jeszcze obowiazkowa oplata na konto stowarzyszenia.


Skoro Twoj rzeczoznawca nie wie czy moze byc organizatorem praktyki to cos chyba jest nie tak... Chyba, ze jestes go pewien na 100%

ODPOWIEDZ