Program dla biur nieruchomości

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
ziki2000
Posty: 8
Rejestracja: 21 lut 2012, 20:33

Post autor: ziki2000 » 25 lut 2012, 15:28

Witam

Napiszcie na jakich obecnie programach pracujecie do obslugi biura nieruchomosci ? Widze ze duzo osob chwali Locumnet i Galactice...a jakie jest Wasze zdanie ?

Chodzi mi tez o to zeby nie wydawac za duzo miesiecznie za taki program bo widze ze np asariWeb pakiet który ma juz troche opcji kosztuje w granicach 500zl miesiecznie a wiec nie malo...

Splendor
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2012, 18:59

Post autor: Splendor » 03 kwie 2012, 19:04

Witam,

My w biurze korzystamy z programu Galactica Virgo. Jest on przejrzysty, łatwy w obsłudze, nie jest drogi. Testowałem kilka programów dostepnych na rynku i ten wydaje mi się jako jeden z lepszych. Jeżeli masz jakieś szczególne pytania dotyczące programu Galactica to napisz na maila lub sprawdź sobie wersję testową tego programu.

Bartek Dolinkiewicz
Posty: 59
Rejestracja: 17 cze 2012, 22:21

Post autor: Bartek Dolinkiewicz » 30 cze 2012, 0:01

Ja pracowałem na LocumNet w wersji lokalnej (desktopowej), to znaczy nie webowej. Program był zainstalowany na komputerze, z któego zrobiliśmy serwer. Podpinaliśmy się z innych na sieci wi-fi i działało wszystko super.
Dali nam do testowania wersję on-line. Porażka.
Teraz pracuję na Agencja3000 Light i ... nie kupiłbym go osobiście. Testowaliśmy wersję Pro i w miarę nawet mi się podobał, ale nie za te pieniądze.

kingaaw
Posty: 35
Rejestracja: 05 sty 2012, 22:35

Post autor: kingaaw » 30 cze 2012, 10:54

Za każdy program płacisz miesięcznie jakąs kwote, przykładowo za galactice około 100zł brutto/mc chyba ze jestes w Stowarzyszeniu Pośredników to mniej. Natomiast najwięcej kosztują umowy w portalami ogłoszeniowymi, zależy jaki portal i od ilosci ogłoszenien, średnio może wyjsc nawet wszytsko okolo 1000zł brutto.

progress
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2012, 8:39

Post autor: progress » 06 sie 2012, 8:49

Faktycznie abonamenty w portalach są dość drogie, natomiast oprogramowanie można mieć juz za 50 zł m-sc, my wybraliśmy Multiple. Jedna nie da sie ukryć, że jest to konieczna inwestycja.

stella6604
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2013, 23:10

Post autor: stella6604 » 08 sty 2013, 16:17

A czy ktoś korzystał z programu IMO?????

Kaligula
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2013, 17:18

Post autor: Kaligula » 19 mar 2013, 17:36

> stella6604 napisał:

> A czy ktoś korzystał z programu IMO?????
Zobacz, że przy IMO o ile dobrze odczytałem na ich stronie to samo IMO Ci nic nie da, aby wykorzystać różne przydatne opcje przy prowadzeniu biura wypada kupić pakiet. Czyli na zasadzie, aby zjeść rybkę, musisz nie kupić rybkę, ale łowisko i najlepiej restaurację....
A co do programu, jaki używam i z jakiego jestem zadowolony to popieram autora postu w temacie Galactica, czyli program Virgo. Nie będę pisał, że jest najlepszy ani innych tego typu smętnych tekstów, bo każdy ma prawo do własnej oceny, to, że on pasuje mi nie oznacza, że musi zadowalać każdego, choć prawdę powiedziawszy patrząc na wpisy na różnych forach to w większości (pomijając wpisów, gdzie widać, że osoba pisząca w temacie ma mętne pojęcie o biurach i pisze na zlecenie łaskawej konkurencji, ach ta polska zawiść...) są na jego temat opinie pozytywne. A tak na poważnie, jak chcesz się przekonać to sprawdź demo i po problemie...

A_Gorska
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2013, 15:48

Post autor: A_Gorska » 25 mar 2013, 15:59

Witam, ja osobiście polecam program bs4 intranet, który kompleksowo zajmuje się działalnością prowadzoną przez agencje nieruchomości. Baza kontrahentów, synchronizacja poczty, czy smartphone'a, zarządzanie ofertą, czy kontaktami i zdarzeniami, to tylko część funkcjonalności, które są proponowane. Zakupu można dokonać poprzez tradycyjną formę zapłaty, leasing oprogramowania bądź comiesięczne raty.

Skorpionik
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2013, 20:35

Post autor: Skorpionik » 26 mar 2013, 20:41

Ja osobiście zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat Virgo. Opłaty mam abonamentowe (wysokości dokładnie nie podam, bo akurat taką klauzulę mam w umowie), ale można spokojnie zobaczyć podstawy wyjściowe w cenniku na ich stronie (od 39zł/miesięcznie). tak więc śmiać mi sie chciało jak przeczytałem na forum (niestety niniejszym) wpis konkurencji jak wypaliła 4000zł. Chyba zer zapomniała przedzielić przecinkiem - wtedy praktycznie doszliby do prawdy

ODPOWIEDZ