obowiazek sprawozdan do NBP

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
GNO
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2013, 12:39

Post autor: GNO » 27 lut 2014, 20:16

Witam
Otrzymałam pismo z banku NBP ,iz w terminie do 20 marca br mam wypelnic formularz ( sprawozdanie) dot. cen nieruchomosci w moim miescie, Mam wpisac ceny nieruch lokalowych, komercyjnych i gruntowych z dokladnym podaniem adresu, ceny sprzedazy itp.
wszystko to wysłac mailem do pracownika banku w odp oddziale NBP, nie wiem czy jest to zgodne z prawem chodzi mi o ochrone danych osobowych, jesli taki mail trafi gdzies w niepowolane rece itp.
Bank powołuje sie na Rozporzadzenie Rady Ministrow z dnia 9 sierpnia 2014 roku w sprawie badan statystycznych statystyki publicznej na rok 2014 .
Zapytałam pracownika banku jakie sa konsekwencje niewypelnienia formularza, nie umial mi na to odpowiedzieć.
Moze ktoś z Was takie pismo otrzymał ?? bede wdzieczna za jakies informacje, wypelniac to czy nie?? podawac takie informacje jak adresy,ceny transakcyjne itp??Dodam ,iż potem takie coś trzeba przesyłac co kwartal i w dodatku pilnowac,zeby sie nieruchomosci podane wczesniej nie powtorzyly w sprawozdaniu.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2014, 20:18 przez GNO, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ