egzamin październik

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
alina2
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2006, 15:03

Post autor: alina2 » 30 paź 2006, 9:37

[quote:744c8159aa="staniak;1340"]Cześć Katia.Wysłałem Ci wiadomość na prywatną pocztę w Nieruchomościach ale chyba nie przeczytałaś.Napisałem Ci ,że dzięki Tobie mam już regulamin KOZ oraz wszystko na temat konsumentów,definicje z tym związane tzn.lider konsumenta itd.dotacje na zalesianie ,wszystkie warunki i zasady z tym związane.Jeżeli chcesz mogę udostępnić opracowania ponad stu zagadniej najczęściej występujących na egzaminie ustnym.Jakbyś jeszcze sobie coś przypomniała z nowych pytań ,które pojawiły się na Twoim egzaminie to byłoby exstra.Ja egzamin zdaję w Listopadzie.Czuję ,że pytania będą identyczne jak październiku ewentualnie bardzo podobne.

Pozdrawiam serdecznie. Piotr Staniak[/quote:744c8159aa]

czesc
czy mógłbyś mi wysłać te matriały na temat konsumentów i dotacji na zalesianie na adres: giergiel2@wp.pl . Będę zdawała pierwszy raz w listopadzie.

AsiulaMK
Posty: 45
Rejestracja: 06 lis 2006, 10:47

Post autor: AsiulaMK » 06 lis 2006, 10:58

czy ja tez moge prosic o te materiały.

joanna-misiak@wp.pl

Zdaje dopiero w lutym:(

ODPOWIEDZ