Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

Jeśli Twój problem nie jest związany z rynkiem nieruchomości - to najlepsze miejsce do dyskusji
Marta Maj

Postautor: Marta Maj » 02 paź 2017, 15:16

Jak sądzicie, jakie mieszkanie kupic lepiej nowe czy z rynku wtórnego? Moim zdaniem jak kupi się mieszkanie nowe to urzadza się je całkowicie po swojemu, poza tym co nowe to nowe. Nie ma co inwestować np w blok z wielkiej płyty. Ja własnie finalizuję zakup mieszkania na osiedlu Brzozowy Zakątek w Warszawie na Wilanowie. Buduje tam Polnord - to sprawdzona firma z ponad 40letnim doświadczeniem. udało mi się uzyskać dopłatę MDM, jestem bardzo zadowolona z tego powodu. Samo osiedle jest bardzo ładne, rodzinne, przeważają duże mieszkania. W okolicy jest szkoła, przedszkole, przychodnia, mnóstwo sklepów. W zasadzie cała niezbędna infrastruktura. Do centrum można dojechac autobusem - mniej więcej 20 minut. Moim zdaniem to bardzo udana inwestycja.

JKN

Postautor: JKN » 23 paź 2017, 6:56

To zawsze zależy czego się oczekuje i w jakiej cenie. Nie zawsze kupno nowego mieszkania ma sens z ekonomicznego punktu widzenia.

tortos

Postautor: tortos » 25 lut 2018, 13:08

Na rynku wtórnym mieszkania są tańsze i bywa że z lepszą lokalizacją. Dzięki pomocy firmy, która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami udało się kupić mieszkanie w samym centrum.