Jaki projekt wybrać

Jeśli Twój problem nie jest związany z rynkiem nieruchomości - to najlepsze miejsce do dyskusji
sprawdzony
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2017, 16:03

Jaki projekt wybrać

Post autor: sprawdzony » 12 kwie 2017, 16:11

Hej forumowicze,
Jako, że jest to forum internetowe związane z nieruchomościami, być może zainteresuje Was temat - co warto uwzględniać przy wyborze projektu domu?
Mam nadzieję, że niniejsze forum nie dotyczy tylko mieszkań typowo w blokach, ale także budownictwa jednorodzinnego, które jakby nie patrzyć kwitnie w naszym kraju :).

Problem wyboru projektu domu to sprawa, z którą muszą się zmierzyć chyba wszyscy, którzy planują budowę domu. Do problemów, którym trzeba stawić czoła należą między innymi kwestie:
- jaki projekt wybrać, by łatwo szła budowa
- czy dom będzie energooszczędny?
- czy wnętrze domu łatwo będzie można zaaranżować do naszych potrzeb?
Ostatnio zmieniony 25 maja 2017, 10:38 przez sprawdzony, łącznie zmieniany 1 raz.

julita
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2017, 8:52

Jaki projekt wybrać

Post autor: julita » 04 maja 2017, 15:37

Budowa domu to wielkie przedsięwzięcie finansowe, logistyczne i czasowe. W związku z tym polecałabym Ci gotowe projekty domów takie jak ma w ofercie np firma [nie uzgodniona reklama] z usług której korzystała moja rodzina Najważniejsze jest to że na każdym etapie swojej budowy nie musisz się kontaktować z szeregiem różnych wykonawców, dostawcami materiałów etc….Firma to wszystko załatwia za Ciebie a Ty śpisz spokojnie i patrzysz jak "rośnie" Twój dom.

KarolciaQ
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2017, 10:10

Jaki projekt wybrać

Post autor: KarolciaQ » 02 cze 2017, 10:14

Myślę, ze to naprawdę świetny pomysł z tymi gotowymi projektami.

Cyna

Jaki projekt wybrać

Post autor: Cyna » 18 lip 2018, 19:01

Ja mam problem z gotowymi projektami, bo praktyczne żaden nie jest w pełni dla mnie satysfakcjonujący... niby wszystkie pięknie, ale zawsze znajdzie się jakiś mankament, który przeważa. Dlatego jestem całkowicie za projektem autorskim. Inna sprawa, że wtedy mam większą dowolność jeżeli chodzi o samą aranżacje, która w przypadku gotowych projektów jest niejako narzucona z góry. Może jestem dość sceptyczna, ale aktualnie jestem w trakcie remontu bardzo nieustawnej sypialni, z którą mam problem. Ale może wy mi doradzicie, czy idę w dobrym kierunku.

ODPOWIEDZ