Testy dostepne w internecie a testy na egzaminie

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
sienkol
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2006, 20:25

Post autor: sienkol » 13 lis 2006, 20:14

Witajcie , 30 listopada mam wyznaczony termin na egzamin , uczę się na testach i ustawach , w wiekszej czesci na tym pierwszym. Moje pytanie kieruje do osób , które już podchodziły do egzaminu. Powiedzccie proszę , czy bardzo odbiegają pytania na tescie od tych z internetu?? Przyznam się wam ,ze bardzo się stresuje tym egzaminem, pytania mam praktycznie opanowana , ale na tej stronie po rozwiazywaniu testów okazalo się ,że w moim zbiorze pytan nie ma częśći pytan jakie sa załączone tutaj na stronce , chodzi mi o test samospradzający. Co o tym sądzicie , czy warto korzystać z tego testu , czy są to aktualne pytania ??
pozdrawiam i zyczę wszystkim powodzenia:)

mila
Posty: 74
Rejestracja: 06 paź 2006, 20:31

Post autor: mila » 14 lis 2006, 10:19

Witaj.
Ja robiłam codziennie 5-6 testów ze strony. Stanowiły one bazę na której sie oparłam. Rozwiązując test na egzaminie, dokładnie 75 pytań rozwiązałam bez wiekszego zastanawiania się bo to były te które dobrze znałam ze strony. Pozostałe to te które pomimo tego że znane spawiły że musiałam nad nimi pomysleć no i część zupełnie nowych które wiedziałam pierwszy raz na oczy. Polecam testy ze strony. Acha - testy te rozwiązywałam w komputerze w jakieś 22-25 minut, obawiałam sie że za szybko pójdzie mi na egzaminie a nie chciałam wychodzić za wczesnie. Praktyka okazała sie taka że test egzaminacyjny oddałam na 2 minuty przed końcem i naprawde do końca nad nim pracowałam. Nie było łatwo ale jak widać da sie to przejść. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

ODPOWIEDZ