Ubezpieczenie OC

Wymiana doświadczeń, wzory dokumentów, sposoby prowadzenia biura nieruchomości, informacje bieżące, archiwizacja dokumentów, licencje, opisy programów do obsługi biur nieruchomości. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
Varss
Posty: 24
Rejestracja: 17 cze 2005, 20:13

Post autor: Varss » 14 wrz 2005, 12:30

Czy ktoś się orientuje jakie są aktualnie stawki za ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla pośredników?
A może ktoś może podzielić sie doświadczeniem, z którymi ubezpieczycielami warto podpisac umowę?
Pozdrawiam.

imported_W
Posty: 125
Rejestracja: 29 gru 2004, 12:58

Post autor: imported_W » 27 wrz 2005, 23:16

Proponuję zainteresować się jaką firmę ubezpieczeniową rekomenduje stowarzyszenie pośredników w obrocie nieruchomościami w Państwa rejonie ponieważ przeważnie obowiązują zniżki dla jej członków. Opłacając składki członkowskiej jednocześnie można liczyć na tego typu ulgi...

roninra
Posty: 14
Rejestracja: 18 lis 2006, 23:09

Post autor: roninra » 18 lis 2006, 23:50

[quote:30b9c2fb51="Varss;219"]Czy ktoś się orientuje jakie są aktualnie stawki za ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla pośredników?
A może ktoś może podzielić sie doświadczeniem, z którymi ubezpieczycielami warto podpisac umowę?
Pozdrawiam.[/quote:30b9c2fb51]

Witam, ja zawarłem umowę z TUiR Warta. Standardowa suma gwarancyjna przewidziana przez rozporządzenie to 25 tys. euro. Składka wtedy w Warcie wyniosła mnie 463 zł na rok. Nie robią problemów, udzienień, mają sporo oddziałów. Bardzo drogo jest w Allianz. W Trygu jest chyba trochę drożej nizw Warcie, podobnie w PZU. To tyle, co wiem. Nie wszystkie towarzystwa maja takie ubezpieczenie w ofercie.

ODPOWIEDZ