ponowne postepowanie kwalifikacyjne

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
AgnesL
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2006, 9:38

Post autor: AgnesL » 22 cze 2007, 13:22

Witam , mam pytanie dotyczace ponownego ubiegania sie o licencje , a nie moge znalesc odpowiedzi na forum . Wiem ze nalezy zaplacic 250 zl., zalaczyc wniosek o dopuszczenie do postepowania kwalifikacyjnego, oswiadczenie o niekaralnosci i o zdolnosci do czynnosci prawnych . Czy cos jeszcze ?? Ktos wspominal o jakims oswiadczeniu ,ze nie bede sie odwolywac , ale nie wiem gdzie je znalesc . Jeszcze jedno, czy ten wniosek wypelniac tak jak za pierwszym razem , czy skreslic niepotrzebne , bo przeciez moich symulacji drugi raz nie wysylam . Bardzo Was prosze o opowiedz , czas mnie goni i nie chce czegos przegapic , Pozdrawiam !

lusia
Posty: 42
Rejestracja: 10 lis 2006, 13:45

Post autor: lusia » 22 cze 2007, 13:29

Wniosek należy wypełnić tak samo jak za pierwszym razem.Zapłacić 250 zł.Dołączyć do wniosku kopie zapłaty,zaświadczenie o niekaralności i zdolności do czynności prawnych.We wniosku należy wpisać tematy swoich transakcji.Nic więcej.

ODPOWIEDZ