program pośrednik...

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
przemuv
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2007, 12:55

Post autor: przemuv » 17 wrz 2007, 10:11

Witam serdecznie
Oblałem wrześniowy egzamin. Chce sie przygotowywac do nastepnego egzaminu z programu posrednik . Mam pytanie czy jest to dobry program i czy warto z niego sie uczyc???

katix2
Posty: 9
Rejestracja: 12 paź 2006, 1:13

Post autor: katix2 » 17 wrz 2007, 12:03

Ja uczyłam się tewstów tylko korzystając z tego programu i testów zamieszczsonych na tej stronie. Uważam, że nie warto szukać gdzie indziej. Testy zdałam za pierwszym razem (w grudniu), mając 96 poprawnych odpowiedzi. Polecam zdecydowanie. Jeśli w stu procentach zasz testy, z "pośrednika" i `cwiczych tutaj zdasz, Oczywiście czytając ustawy natychmiast wyłapujesz kilka błednych odpowiedzi. Jest ich niewiele i zorientujesz się szxybko. Poza tym ucz`ac się w systemie samosprawdzającym łatwiej wchodzi wiedza. Ja pokuszę się o sformułowanie, że na pewnym etapie zacz`e`lam traktowa`c to jak wciągającą zabawę. Nie odpuszczałam dopóki nie zrobiłam 100 poprawnych na sto. I tak po kilka razy dziennie przy komputerze. Był efekt. Trudniej było z ustnym , no ale szczęsliwie zdałam za trzecim razem. Zyczę powodzenia w nauce i szczęśliwego zakończenia kolejnego postępowania kwalifikacyjnego.:)). Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ