Praca u Developera

Jeśli Twój problem nie jest związany z rynkiem nieruchomości - to najlepsze miejsce do dyskusji
Michalkk
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2007, 14:55

Post autor: Michalkk » 05 paź 2007, 12:55

Chce zmienic prace i mam dwa pomysły.
1 Praca u developera przy sprzedazy nowych nieruchomości.
2 Kierownik biura posrednictwa. (mam nawet taką propozycję ale za 2000 zł to ja licencji nie "wynajme")
Czy ktos wie jaki sa formy zatrudznienia i wynagrodzenia u developera?

jarek
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2007, 21:57

Post autor: jarek » 05 paź 2007, 13:28

A tak z ciekawości się spytam, to za ile byś pracował jako kierownik biura, bo jestem w podobnej sytuacji i ustalem właśnie warunki.
Pozdrawiam Jarek

Michalkk
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2007, 14:55

Post autor: Michalkk » 05 paź 2007, 13:49

Sprawa jest bardzo złożona. Jesli użyczam licencję to nie zrobie tego bez kontroli biura. Nigdy nie wiesz co robia inni posrednicy. Sa pod nadzowrem i jeśli coś przekombinuja to Ja idę odpowiadac przed KOZ-ą.
Ja jestem przed rozmowa o konkretach więc w przyszłym tygodniu coś może sie wyjaśni.
Jaką dostałes propozycje?
Na ile cenisz swoje umiejetności, prace i licencję?

jarek
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2007, 21:57

Post autor: jarek » 05 paź 2007, 17:34

No właśnie o to chodzi, na ile ją cenisz ??
Ja właśnie prowadzą rozmowy z pewnym biurem i zastanawiam się nad zakresem moich obowiązków jakie musiał bym sprawować nad funkcjonującym biurem oraz nad treścią umowy jaką miałbym zawrzeć z przedsiębiorcą. Czy może mógłbyś mi udzielić pewnych wskazówek, które dosyć precyzyjnie by określały zakres obowiązków pośrednika w przypadku prowadzenie działalności w takiej formie.

Michalkk
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2007, 14:55

Post autor: Michalkk » 07 paź 2007, 10:07

chetnie udziele kilku parad, co i jak ustalic, ale musiałbym znac warunki wyjsciowe biura.1. Nowe czy juz działajace biuro.2. Ile osob i z jakim doswiadczeniem.3. Jaki sa minimalne wymagania co do twoich obowiazków.4. Jaka forma współprasy- etat czy umowa zlecenie.5. inne warunki które moga miec wpływ na efekt pracy- np czym sie biuro zajmuje(mierswzkania, domy, magazyny), jaki rynek? Warszawa, Kraków, Gdansk?

jarek
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2007, 21:57

Post autor: jarek » 24 paź 2007, 16:18

Warunki wyjściowe:
1. Nowo otwierane biuro
2. W biurze mają pracować dwie osoby bez doświadczenia (właściciel biura i inwestor) oraz kierownik biura z 3 letnim doświadczeniem oraz ja jako osoba licencjonująca i pracująca głównie popołudniami -ponieważ posiadam etat i chcę traktować tą pracę jako dorywczą.
3.Tz jako takich wymagań od strony właściciela nie ma, ja po prostu chciałbym nadzorować pracę pracowników biura aby wszystko było w porządku, a przede wszystkim aby nie narażać mojej licencji, oraz aby biuro utrzymywało „dobrą renomę”
4.Jeszcze do końca tego nie ustaliłem, ale prawdopodobnie umowa o pracę na część etatu
5.Co do warunków, to biuro otwiera się we Wrocławiu i ma się zajmować wszystkimi typami nieruchomości.

Za wszystkie porady z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam Jarek

ODPOWIEDZ