wycena działki pod autostrade

Wycena nieruchomości, rzecoznawcy majątkowi i kandydaci na rzeczoznawcę. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
mitro
Posty: 30
Rejestracja: 14 lis 2006, 23:09

Post autor: mitro » 02 mar 2008, 23:52

Jak to wyglada? Jesli trzeba wycenic nieruchomosc, to wiadomo że korzysta się z zawartych w ostatnim czasie transakcji. Wydaje mi sie jednak, że gdy zaplanowana jest gdzies autostrada to nie ma w tym rejonie zbyt duzo transakcji, bo wszyscy czekają na ostatnia chwilę - chodzi przde wszystkim o dzialki leżace w pasie autostrady. (wydaje mi się to racjanalne). A zatem korzystanie z dostepnych transakcji nie da nam prawdziwej wartosci, bo wlaśnie ta lokalizacja powoduje ze ta wartośc jest wieksza. co o tym myślicie?

andy1909Z
Posty: 535
Rejestracja: 23 lis 2007, 8:53

Post autor: andy1909Z » 03 mar 2008, 11:01

Wg mnie jest różnie. I tak i nie. W pobliżu zjazdu z autostrady z pewnością. W ciągu autostrady to może być różnie. Czy chciałbyś mieszkać przy autostradzie ? Czy można przejść na drugą stronę ? Jak wyjechać ze swojej nieruchomości ? Jak wjechać ?
Jak dostać się na przeciwny pas ruchu ? To z punktu widzenia inwestora. Oczywiście sprzedający uważa, że sprzedaje diament i czasami ma rację - gdy ma sens postawienie stacji benzynowej, motelu - ale te nieruchomości z pewnością są już "zajęte" - cokolwiek by to nie znaczyło.
Transakcje analizujesz z max. dwóch lat. Jak nie ma to weź rynek równoległy. andy

justysia142
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2008, 23:52

Post autor: justysia142 » 16 mar 2008, 1:35

Czy mogę napisać do Ciebie na maila?

mitro
Posty: 30
Rejestracja: 14 lis 2006, 23:09

Post autor: mitro » 17 mar 2008, 21:26

pisz (-:

ODPOWIEDZ