najgorsza agencja nieruchomości w Warszawie

Tutaj można wpisywać nowe tematy poruszające problemy rynku nieruchomości nie sklasyfikowane w innych działach forum
sultanmaczuga
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2008, 23:22

Post autor: sultanmaczuga » 09 lip 2008, 23:26

Sporo szukałem dobrej agencji nieruchomości aby sprzedać działkę namówiono mnie na braci strzelczyk......Jest to najgorsze co mogłem zrobić...niedosc ze zanirzaja dane działki i traktują klienta na sztukę to jeszcze sie uśmiechaja i robią piekne oczy....odradzam komukolwiem kożystania z usług tej agencji ma renome ale nawet pracownicy którzy tam pracują są chyba po zawodówce lub technikum elektrycznym bo bladego pojecia nie maja o działkach i o tym co robią.

mnich
Posty: 160
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:46

Post autor: mnich » 10 lip 2008, 10:35

Szanowny soltmaczuga niestety masz rację Bracia Strzelczyk zrobili kardynalny błąd zatrudniając pierwszych lepszych baranów z łapanki którzy nie mają doświadczenia , i brakuje im tak zwanego obycia , ale nie mogę skomentować twoich zarzutów pod kątem ich propozycji cenowych dotyczących twojej działki , bo nie napisałeś jaka to działka i jaką kwotę za nią proponowali , musisz pamiętać o tym , że jest obecnie zła sytuacja na rynku nieruchomości i wobec tego aby nieruchomość była do sprzedania procownik Braci Strzelczyk mógł Ci podac cenę o wiele niższą , niż się spodziewałeś , bo chce działkę sprzedać , a nie miesiącami czekać , aż ktoś zadzwoni i spyta o pewne informacje , tak naprawdę powinni zaproponować umowę na wyłączność , jeżeli tylko do nich chciałeś zgłosić , profesjonalne biuro przestrzegające standartów zawodowych dąży żeby jak najwięcej ofert było przyjętych na zasadach wyłączności , wtedy , pośrednik dokładnie i precyzyjnie określa cenę nieruchomości i podaje przesłanki jakimi kieruje sie podając taką a nie inną cenę, jeżeli ta cena będzie dla Ciebie za niska to musisz niestety poczekać aż koniunktura będzie lepsza.

mnich
Posty: 160
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:46

Post autor: mnich » 10 lip 2008, 10:37

wybacz przekręciłem nieco Twój nik

ODPOWIEDZ