egzamin w paz.;)

Testy egzaminacyjne, symulacja transakcji, wzory dokumentów, porady i opinie - jak zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pytania i odpowiedzi do egzaminów części pisemnej i ustnej. Forum dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych.
dijas
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2007, 12:58

Post autor: dijas » 25 cze 2007, 13:03

czesc:)mam do Was pytanie jak wogole uczyc sie do tego egzaminu?ucze sie i ucze a wciaz czuje ze mam pustke w glowie i ze malo wiem.

podchodzilam dwa razy do pisemnego(za drugim zdalam)ale od paz.zeszlego roku boje sie poidejsc do ustnego,nie dalam rady i niewiem czy dam rade...jest senes zrobic to do konca czy lepiej zostawic to i odpuscic sobie?

Ona22
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2007, 12:20

Post autor: Ona22 » 25 cze 2007, 14:42

Nie poddawaj się. Egzaminy te nie są łatwe, ale są do zdania. Polecam uczyć sie z materiałow zamieszczanych na forum, oczywiście obowiązkowo ustany oraz "Vademekum pośredniaka". Dobra metoda...opracować pytania i powtzrzać do skutku :-). Ja zdałam usny za 3 razem. Nie poddałam sie i warto było. Zdobyłam licencję czego i Tobie życzę oraz wszystkim przygotowującym sie do zawodu. Pozdrawiam
Weronika

dijas
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2007, 12:58

Post autor: dijas » 25 cze 2007, 14:54

dziekuje Ci bardzo za mile slowa otuchy,ale czytajac pytania ktore ludzie mieli na egzamin w maju i czerwcy zalamalam sie:/bo zaczynam watpic w swoje sily,bo moze jestem glupia.zdobyc licencje to znaczy dla mnie byc 100%posrednikiem,porzadnym i dobrze doradzajacym znawca.chcialbym umiec wszytsko i nikogo niezawiesc a przede wszytskim byc kompetentna i zawsze posiadac ogromne poglady wiedzy.

Ona22
Posty: 62
Rejestracja: 22 sty 2007, 12:20

Post autor: Ona22 » 25 cze 2007, 20:52

Masz racje...uważam, ze kompetencja to podstawa! Jednakże uważam, że nikt nie jest wszechwiedzący .Masz prawo(wręcz obowiązek) dokształcać sie, doczytywać, szukać odpowiedzi na pytania w literaturze... Ja pracuję w zawodzie Pośrednika już prawie 2 lata , spotykam sie z tak różnymi sytuacjami i musze przyznać, że o wielu z nich nawet nie słyszałam przygotowując się do egzaminu. Podstawą jest wiedzieć, gdzie szukać wskazówek jak rozwiązywać problemy z którymi spotkamy sie podczas naszej pracy w tym zawodzie.

czaps
Posty: 27
Rejestracja: 16 lis 2006, 17:18

Post autor: czaps » 11 lip 2007, 1:39

Jak to w życiu bywa teoria nie zawsze przekłada się na praktykę. :-)

ODPOWIEDZ